Kreatywne Mazowsze Partnerem Strategicznym VI Forum Rozwoju Mazowsza!

news00
FacebookTwitterGoogle+LinkedIn

17.08.2015

VI Forum Rozwoju Mazowsza to konferencja promująca nowy okres programowania funduszy unijnych na lata 2014-2020, mająca na celu popularyzację innowacyjności i przedsiębiorczości w województwie mazowieckim. Podczas dwóch dni wydarzenia, zaprezentowane zostaną osiągnięcia, których udało się dokonać przy wsparciu funduszy unijnych z poprzedniego okresu programowania, w tym duże inwestycje infrastrukturalne. Uczestnicy zdobędą informacje na temat nowej perspektywy unijnej a  także najlepszych zagranicznych praktyk, które możemy zaimplementować w przyszłości.

Tegoroczna edycja Forum Rozwoju Mazowsza, poświęcona będzie szeroko pojętej innowacyjności. Wśród wystawców i gości znajdą się przedsiębiorstwa i organizacje związane z nowoczesnymi kampusami, smart city, r&d, innowacjami społecznymi, finansowaniem innowacji, startupami oraz polskimi produktami. Oprócz elementów o charakterze konferencyjno- wystawienniczych na uczestników wydarzenia czekają także warsztaty i sesje networkingowe, inspirujące do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Partnerem Strategicznym VI Forum Rozwoju Mazowsza została Fundacja Kreatywne Mazowsze! Partnerstwo zewnętrznych jednostek wesprze organizację i merytorykę wydarzenia, wzmacniając jego rangę i poszerzając grono odbiorców.

Więcej informacji o Forum Rozwoju Mazowsza: www.forumrozwojumazowsza.pl

WRÓĆ DO AKTUALNOŚCI